ADE-1503PGS SPC,CIRCUIT,FUNCTION
ADE-1503PGS Datasheet PDF
ManufacturerPackingDescriptionPDFTemperature
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PGS PDF