ADE-1503PLF SPC,CIRCUIT,FUNCTION
ADE-1503PLF Datasheet PDF
ManufacturerPackingDescriptionPDFTemperature
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PLF PDF